Kefilsiz kredisiz Araç Alın...

 Detaylar ...

Franchising

 

Franchising ile bir markanın imtiyaz sahibi, belli şartlar dahilinde işin yönetim ve yürütülmesine ilişkin destek sağlayarak, belirli bir kar payı karşılığında, bağımsız yatırımcılara markasını kullandırabilir. Bu iş ilişkisine “franchising (franchise)” denir.

 

Buycareasy Franchise Sistemimizin Unsurları

Marka: Firma tanıtımı, markalaşma, kalite ve hizmet alanında başarıyı yakalamış bir firmayız. Franchise almak isteyen bir kişi, maddi ve manevi şekilde kazanmayı hedefleyerek bu işe girer.

Disiplin: Franchise sektöründe kaliteli iş mutlaka önemlidir. Taraflar kendi aralarında güven duygusu içerisinde uzun yıllar birbirleriyle çalışabilecek şekilde anlaşırlar ve uygularlar. Belirli bir disiplini ve kaliteyi sağlamak için franchise verilen yerler kontrol edilecek ve eğitimler verilecektir. Bugüne kadar yüzlerce yerli ve yabancı müşterimizin sıfır araç alımlarını gerçekleştirdik.

 

Sisteme Giriş Şartları ?

 

* Türkiye’nin herhangi bir ilinde yerleşik olmak,

* Kendi adına İstanbul dışında işletmesi olmak ya da yeni kurmak,

* En az 200.000 Amerikan Doları değerinde franchise depozitosunu yatırmak,

* Taraflar sözleşmeyi istediği zaman feshedebilir ve depozito 1 ay içinde iade edilir.

* Franchise’ı alan kişi, Buycareasy tarafından temin edilen araçlar ile kendi yaptığı satışlardan % 5 kar payı alacaktır.

* Açılacak olan işyerine, alınan depozito tutarı kadar araç gönderilecektir.

 

Neden Franchising Sistemi?

 

* Sistemimizin herhangi bir riski sözkonusu olmayıp, eğer taraflardan herhangi biri sisteme devam etmek istemezse, 1 ay içerisinde parası iade edilecektir.

* İşinizi kurarken geçireceğiniz zaman yerine franchise sistemiyle zaman ve enerjiden kazanabilirsiniz.

* Franchising sistemi yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde size kısa zamanda rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

* En ufak bir sorununda çözüm sağlayabileceği, üst kademede birisinin olmasıyla beraber hem zaman hem de finansal olarak tasarruf sağlıyor.

* Hazır bir sistem olduğundan dolayı kişi, ürününü veya markasını tanıtmakla daha az zaman harcıyor; daha hızlı ve kaliteli şekilde satış gerçekleştiriyor.

 

İstenen Belgeler

 

  • Findeks risk ve çek raporu,
  • Adli sicil belgesi ,
  • İkametgah belgesi,
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • Öğrenim belgesi,
  • Vergi levhası,
  • İşyeri tapusu veya kira kontratı