HAKKIMIZDA

Buy Car Easy

1987 Yılında Yazkan Ticaret olarak araç lastiği satışı, iş makinası kiralama ve araç satışı alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız geçmişten gelen tecrübe ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile Pazar hedeflerini aşarak 2007 yılında Yazkan Otomotiv Ticaret Limited Şirketi adı ile yenilenerek kurumsal bir yapı kazanmıştır. Kuruluşundan bu yana Avcılarda faaliyet gösteren Petlas Yazkan Otomotiv San Ve Ticaret Limited Şirketi ve Yazkan Otomotiv Ticaret Limited Şirketi 2020 yılından itibaren İstanbul Autopia Alışveriş merkezi İçerisinde Türkiye’nin en büyük galerisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Şirket ortaklarımız Seyit Ali Yazkan , Zeki Yazkan ve Elif Fatma Ünal’dır. Seyit Ali Yazkan ve Zeki Yazkan ticaret tecrübesi ile ticari geleneği temsil ederken Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Elif Fatma Ünal uzun yıllar Mercedes Benz Ticaret Anonim Şirketinde çalışmış olmanın da verdiği tecrübeyle; geleneksel ticaretle kurumsal ticareti bir araya getirip Türkiye’nin en çok satış yapan Otomobil firmasını hayata geçirmişlerdir.

Neden Tercih Sebebiyiz?

Misyonumuz

Yazkan Otomotiv uzman kadrosu ile birlikte öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlar.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyeti

Avantajlı Satış Hizmeti

Türk vatandaşı ve Türk vatandaşı olmayan müşterilerimize kredi kartı, banka kredisi, kefil, teminat ve herhangi bir Findeks veya sicil bilgisine ihtiyaç olmaksızın  %40 peşinatla istediği aracı taksitle satınalabilme kolaylığı sunuyoruz. Satışlarımız dolar bazında olduğundan herhangi bir vade farkı söz konusu değildir.

Araç Markalarımız

Back to top